Magna PT

Magna PT s.r.o., s.r.o. www.magna.com

Magna PT s.r.o., (pred rokom 2019 názov spoločnosti: GETRAG FORD Transmissions Slovakia s.r.o.) v Priemyselnom parku Kechnec vybudovala moderný výrobný závod na výrobu motocyklových a automatických dvojspojkových prevodoviek do automobilov. Závod spustil výrobu motocyklových prevodoviek v novembri 2006 a prevodoviek Magna PT s.r.o v októbri 2007. V súčasnej dobe pracuje v závode viac než tisíc zamestnancov.

Spoločnosť GETRAG FORD Transmissions Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou GETRAG FORD Transmissions, ktorá je spoločným podnikom (50:50) firmy GETRAG, najväčšieho autonómneho dodávateľa prevodoviek na svete a spoločnosti Ford Motor. GETRAG FORD Transmissions má sídlo v Kolíne nad Rýnom (Nemecko) a výrobné prevádzky v Bordeaux (Francúzsko), Halewood (Veľká Británia), v Kolíne nad Rýnom a v Kechneci (Slovensko). Naviac má aj Vývojové centrum v meste Gőteborg (Švédsko).

Ďalšie informácie sú k dispozícii na www.magna.com alebo emailom getrag.info.kechnec@magna.comči na telefónnom čísle 055 614 8300.

Facebook